Press "Enter" to skip to content

Deseta godišnjica rada Udruženja

  • Na svečanoj sednici Skupštine obeležićemo jubilej i dodeliti priznanja, Listu laureata možete pogledati ovde

Svečana sednica Skupštine Udruženja održaće se 17. novembra 2021, sa početkom u 12 časova, u Hotelu „Holidej In“, u konferencijskim salama „Studenica“, „Gračanica“ i „Ravanica“, koje će biti spojene za ovu priliku. Ovaj događaj, kao i sve prethodne sednice Skupštine Udruženja, tradicionalno održavamo u okviru „Sajma i foruma voda“ (Belekspo centar, Ulica španskih boraca 74, Novi Beograd), najveće manifestacije sektora voda u našoj zemlјi.

Biće to prilika da se zahvalimo svima koji su svojim radom, zalaganjem i dugogodišnjom posvećenošću doprineli da se aktivno organizovano razvijamo i, u skladu sa mogućnostima, pružimo doprinos unapređenju poslovnog položaja preduzeća vodovoda i kanalizacije.