Press "Enter" to skip to content

Sajam i forum voda

  • Velika regionalna manifestacija, najznačajnija za sektor voda, održaće se od 7. do 9. decembra

  • U okviru Foruma, prvog dana, biće održana sednica Skupštine našeg udruženja

Sajam i forum voda, četrnaesti po redu, prvi put će biti održan na Beogradskom sajmu. U izložbenom prostoru Hale 3 posetioci će imati priliku da se upoznaju sa najsavremenijom opremom i uređajima koji su namenjeni sektoru u kome poslujemo. Kako je najavlјeno, izlagača je više nego prošle godine.

Na Forumu, u konferencijskoj sali Hale 3, svi zainteresovani će imati priliku da učestvuju u radu sesija koje su posvećene najznačajnijim temama za rad preduzeća vodovoda i kanalizacije. U skladu sa Programom Foruma (koga možete preuzeti ovde), prvog dana, u četvrtak 7. decembra, održaće se sednica Skupštine našeg udruženja, na kojoj ćemo, pored ostalog, izabrati novi saziv organa i tela za naredni mandatni period.