Press "Enter" to skip to content

Okrugli sto u Brzeću

  • Kroz panel diskusiju biće obrađene najaktuelnije teme iz rada i poslovanja preduzeća vodovoda i kanalizacije

U okviru 48. Konferencije o otpadnim vodama, komunalnom čvrstom otpadu i opasnom otpadu, drugog dana,  28. marta 2018. U Brzeću, u Hotelu „Junior“, sa početkom u 12,00 časova, Udruženje za tehnologiju vode i sanitarno inženjerstvo i naše udruženje organizovaće okrugli sto posvećen najaktuelnijim temama iz rada i poslovanja preduzeća vodovoda i kanalizacije.

Na insistiranje članstva i upravnih odbora oba udruženja, kroz panel diskusiju, biće obrađene sledeće teme: Nacrt zakona o naknadama za korišćenje javnih dobara – rezultati nedavno završene javne rasprave (moderator predstavnik JKP „Vodovod Leskovac“), metodologija za utvrđivanje cene snabdevanja vodom za piće, odvođenja i prečišćavanja otpadnih voda u sistemima javnih komunalnih preduzeća (moderator predstavnik JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija“) i nedostatak kadrova i kvalifikovane radne snage u svetlu zabrane zapošljavanja u javnom sektoru (moderator predstavnik JKP „Vodovod i kanalizacija Kragujevac“).